Şirketimiz 2016 senesinde kurulmuş olup öncelikli hedefi çıktığı bu  yolda  tavukçuluk sektörüne her zaman yenilikler getirmeyi , çözüm odaklı çalışmayı, %100 kalite ve %100 iade garantisi vermeyi ,  ilke edinen nadir firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
 
Kısa geçmişimiz ile içinde bulunduğumuz sektör de bir çok proje’ye imza atarak “Örnek” firma olarak gösterilmenin yanı sıra Anahtar teslim kümes hizmetlerimiz  ve Satış sonrasında Montaj  ile emin adımlarla ilerlemekteyiz.
 
Firmamız sektör deki başarıları sayesinde şu an Türkiye’nin en büyük Tavukçuluk Ekipman üreticisi olan AYTAV Tavukçuluk Ekipmanları’nın bayiliğini sürdürmektedir.
 
Müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek AYTAV önderliğinde sektöre her sene bir çok ürün kazandırmaktayız.
 
Ekiptav tavukçuluk ekipmanları ile ilgili tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir firma konumundadır.
 
Örn.: Yemleme , Sulama , Güvercin Malzemeleri ,   Havalandırma , Isıtma , Soğutma , Aydınlatma , Yem Siloları , Kontrol Panoları gibi…
 
Misyonumuz ;
 
Tavukçuluk sektörünün gelişimine katkı sağlamak ve gelişimini sağlamak için “ Her Bütçeye uygun ve Kaliteli ürün üretmek” ‘dir.
 
Vizyonumuz ;
 
Daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir çevre oluşturulabilmesi için Kanatlı hayvan yaşam alanlarının ve yetiştiriciliğinin  Türkiye’de ve Dünya’da gelişmesine yardımcı olmak.