Güvercin Malzemeleri

Aralık 20, 2017

Güvercin Malzemeleri

Güvercinleriniz için oluşturacağınız kümesinizin bulunduğu konum, kullandığınız Güvercin Malzemeleri ve Kümesinizin modeli olarak ele alırsak bir çok başlık altında anlatmamız mümkün.

Kuşlarınızın bakımı tükettiği yemler ve genetik sağlamlıklarının yanı sıra onlara güvenli titiz ve sağlıklı bir yaşam sunmak istiyorsanız en önemlisi sunacağınız ortam yani kümesidir.

Güvercin yetiştiriciliğinin yegane kuralı ilk olarak sağlıklı yaşam alanı sağlayıp özen gerektiren bir çalışma ile bakılmalarıdır. Onlarında birer canlı olduğu göz önünde bulundurularak tüm temel ihtiyaçlarının maksimum seviyede karşılanması gerekmektedir.

Güvercin Malzemeleri bu nedenle fazla önem arz eden ekipmanlardır Kümesinizin boyutlarına göre içeriye Güvercin yemlikleri Güvercin Sulukları Tünek Güvercin folluğu Güvercin ayak Halkası ve Güvercin Altlıklarınızın tam tekmil olması şart.

Küçük Kümeslerde balık istifi yaşatılan canlılara sağlıklı yaşam alanları oluşturmak için bu tarz ekipmanlar ve uygun yaşam alanları şart.

Güvercin Malzemeleri Kategorisinde güvercinlerinizi beslerken karşılaştığınız önemli sorunlara çözüm olabilecek gerekli ekipmanlar sayesinde bakım şartlarınızı iyileştirebilir ve güvercinlerinize daha sağlıklı ve konforlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Bir güvercin kümesinin olmazsa olmazlarından biri güvercin suluklarıdır. Plastik olarak imal edilen güvercin sulukları ihtiyaçlarınıza göre 1 – 3 – 5 ve 8 litrelik üretilmektedir.

 

Güvercinler için özel olarak üretilen güvercin yemlikleri ise yemlenme esnasında ortaya çıkan problemlerin giderilmesinde yardımcı olur ve güvercinleriniz için sağlıklı bir yemlenme zemini oluşturabilirsiniz.

Güvercin Malzemelerinde bulunan Altlıkların amacı ise sağlıklı bir ortam oluşturup canlıların dışkıları ile Temasından kaçınmalarını sağlamak ek özellikleri ise tüm kanatlı hayvanlar için ideal olması kaliteli plastikten üretiliyor olması üzerine basıldığığ takdirde kırılmaması sağlam yapıda ve hijyenik koşullar sağlaması için oldukça yoğun talep görmektedir.

 

Firmamız bünyesinde tüm malzemelerin imalatı ve satışı büyük özen ve titizlik ile profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Siz müşterilerimiz için kaliteli hizmet vermek ve geri dönüşlerinizi değerlendirip çözüm odaklı yaklaşıp yenilikleri takip edip son teknoloji ekipmanlar ile çalışmaktan mutluluk duyarız.

 

Ekip Tavukçuluk Sektörün Lider firmalarından olup Güvercin Malzemeleri için gerekli olan tüm ekipmanların üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

 

 

Güncelleme Tarihi: Haziran 21, 2018
   Xml

Yorumlar

Yorum yaz

Cevapla

* İsim:
* E-mail:
   Website:
* Yorum: